اخبار برگزیده

متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد

                                  متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد

  با سلام و درود بی کران بر یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود ارواحنا له الفداء ، این ستاره درخشان و با سلام و درود بر نایب برحقش پیر جماران ، ابر مرد زمان ، در هم کوبنده ستمگران ، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی که از طرف خداوند برای راهنمایی انسان و برگزاری قانون اسلام به رهبریت رسید .

با سلام و درود بر تمامی شهیدان صدر اسلام و شهیدان صحرای کربلای حسینی تا شهدای کربلای ایران که در همان اولین روز شهادتشان به دیدار اباعبدالله الحسین رفتند و سوی دیار عاشقان به  لقاء الله پیوستند ، شهیدانی که از تمامی چیز خود گذشتند و در راه اسلام شهید شدند . خوشا به حال آنها که به این درجه رسیدند .

 و با سلام و درود بر تمامی رزمندگان جبهه های نبرد حق علیه باطل که مشغول نبردند ، رزمندگانی که در جبهه های نور علیه ظلمت حماسه می آفرینند و مانند آن برادر سیزده ساله که از جان خود می گذرد و زیر تانک می رود و با صدای الله اکبر تانک منفجر و نابود می شود ، این چه چیز را می رساند ، این ایثار و شهامت و ایمان به اسلام و قرآن و خداوند را می رساند که آن برادر این کار را انجام می دهد .

با سلام و درود بر تمامی خانواده های شهداء که با فرزند خود ، امانتی که خداوند به آنها داده بود ، دست خودشان را بالا می گیرند و شکر می کنند و می گویند  خداوندا ، این هدیه را از ما قبول کن . و با سلام و درود بر تمامی مجروحین و معلولین جنگ تحمیلی و  با سلام و درود بر تمامی فرماندهان وانی که برای اسلام زحمت می کشند ، خداوند انشاء الله آنها را حفظ کند

روزها پر حماسه شده بود ، چهره بعضی از برادران مخلص ، مانند آفتاب می درخشید و با نگاهشان انسان خجل می شد و من نیز در دلم زمزمه می کردم که به چه گناهی مرتکب شده ام و خداوند چگونه این گناهانم را ببخشد و یک دفعه نمی دانم چطور شد که گفتم دیر نشده ، سربازان امام زمان عج با آن خودسازی خود باید هم چهره نورانی داشته باشند و با آن نیتی که کرده اند و  به جبهه آمده اند خداوند قبول می کند و گناهانشان آمرزیده می شود .

الان که در حال نوشتن وصیت نامه هستم موقعی است که گفته بودند به همین زودی ها به خط می رویم و من نیز آرزوی عملیات و  بعد پیروزی و شهادت را می کشیدم .

پروردگارا ، تنها آرزویی که دارم بعد از پیروزی بر کفر جهانی این است که به درجه رفیع شهادت نائل آیم و اگر به این درجه نرسیده ام  تا کفر جهانی از بین نرود و قدس عزیز آزاد نشود از جبهه دست نخواهم کشید .

پدر و مادر عزیز ،  زحمت های فراوانی برایم کشیده اید ، مبادا با شهید شدن من گریه و زاری راه بیندازید و اگر ناله و فریاد بکنید دشمن خوشحال می شود . مراسم عزاداریم را ساده برقرار کنید ، انشاءالله در روز قیامت همدیگر را دیدار خواهیم کرد

خواهرانم ، تنها تذکری که به شما دارم این است که زینب گونه باشید و حجابتان را حفظ کنید و همچون کوه استوار باشید .

برادرم ، نور چشم من ، در نبود من مبادا جامه سیاه بر تن کنی . راه تمامی شهیدان انقلاب را ادامه بده و اسلحه برادر رزمنده خود را بردار . طوری نباشد که بی تفاوت باشی و با دشمن تا آزادی قدس عزیز بجنگ .

قرآن کریم می فرماید : ما همه از اوییم و به سوی او می رویم .

دنیا گذری است که روزی آمده ایم و روزی هم باید برویم ، چه بهتر که آمدنی برای خدا و رفتنش هم برای خدا باشد . در پایان کتابهایی که در منزل دارم آن را به کتابخانه محل بدهید تا دیگر برادران از آن استفاده کنند .

 مرا در کنار مزار شهید سیروس دردی نژاد و شهید تاجبخش کابلی و همچنین کنار مزار دختر عمویم دفن کنید . در ضمن نمازم را امام جمعه محترم حجه الاسلام سید صابر جباری بخوانند .            

                                                                                                                                                                                             والسلام

خدایا   خدایا   تا   انقلاب مهدی     خمینی را نگهدار               آمین یا رب العالمین

به امید پیروزی اسلام بر کفر جهانی

 

تنظیم وصیتنامه :3/10/1364

 

تاریخ شهادت : 3/1/1365

 

رحمت  جوانمرد

 


متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد

هیئت محبان قمر بنی هاشم(ع) قره تپه گروه تلگرام20 فوریه 2016 متن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد نورالله شکری امامی ارسال در : ۹۴/۱۲/۱۳23: متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد ارسال در : ۹۴/۱۲/۰۷6:0 هیئت محبان قمر بنی هاشم(ع) قره تپه سالروز شهادت شهداء محل20 جولای 2015 سالروز شهادت شهید مهران کابلی یست و ششمین سالروز شهادت شهید رحمت جوانمرد متن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد نورالله شکری امامی ارسال در  مهر ۱۳۹۲ هیئت محبان قمر بنی هاشم(ع) قره تپه blogfa com8 ا کتبر 2013 آخرين اعزام شهيد رحمت ، در ادامه عمليات والفجر 8 " فاو عراق " صورت گرفت ودر متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد ارسال در : ۹۴/۱۲/۰۷6:0

متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد

متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد

 

وصیتنامه پاسدار رشید اسلام شهید سیاوش سهرابی - پایگاه بسیج وحدت

پایگاه بسیج وحدت قره تپهمتن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد نورالله شکری امامی متن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد با سلام و درود بی کران بر  اردیبهشت ۱۳۹۱ هیئت محبان قمر بنی هاشم(ع) قره تپه18 مه 2012 سلام هیاتی مراسم امشب منز ل خواهر شهید رحمت جوانمرد بعد از نماز مغرب وعشاء متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد ارسال در : ۹۴/۱۲/۰۷6:0

مهر ۱۳۹۲ - هیئت محبان قمر بنی هاشم(ع) قره تپه - blogfa.com

وصیتنامه پاسدار رشید اسلام شهید سیاوش سهرابی پایگاه بسیج وحدت پایگاه بسیج وحدت قره تپه وصیتنامه پاسدار رشید اسلام شهید سیاوش سهرابی پایگاه بسیج وحدت قره تپه متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد هیئت محبان قمر بنی هاشم(ع) قره تپهمتن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد نورالله شکری امامی :3/10/1364 تاریخ شهادت : 3/1/1365 رحمت جوانمرد برچسب‌ها: متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد  متن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد نورالله شکری امامی پایگاه بسیج پایگاه بسیج وحدت قره تپه متن وصيتنامه بسیجی قهرمان شهيد نورالله شکری امامی پایگاه بسیج وحدت قره تپه متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهید رحمت جوانمرد مانع پرواز به سوی معبودم گردید ، وشاید هم خداوند از روی رحمت و بخشش خود فرصت  متن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهیدعزیزالله رمضانی امامیمتن وصیتنامه بسیجی قهرمان شهیدعزیزالله رمضانی امامی به نام الله خدایا با من با کرامت و رحمت خود نگاه کن که مرا جز رحمت تو تاب چیز دیگری نیست سخنی چند با 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها